Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Kolędowanie z TTK BRAMA

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia kolędnicy TTK Brama odwiedzają zaprzyjaźnione organizacje w czasie ich przedświątecznych spotkań.

12.12.2017r. odbyło się spotkanie wigilijne w siedzibie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo w Tczewie, Plac Grzegorza 5. W sympatycznym nastroju złożyliśmy wszystkim uczestnikom życzenia, śpiewaliśmy kolędy, wymieniliśmy się drobnymi upominkami. Brama otrzymała piękną dekorację świąteczną wykonaną bezpośrednio przez uczestników Stowarzyszenia.

19.12.2017r. TTK Brama była z wizytą świąteczną w Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tczewie przy ul. Wigury 84. Jak zwykle, bywalcy tej grupy przyjęli nas bardzo serdecznie. Rozdaliśmy im słodycze, śpiewaliśmy wspólnie kolędy oraz złożyliśmy życzenia świąteczne i noworoczne zarówno pensjonariuszom jak i przemiłemu personelowi.

22.12.2017r. TTK Brama została zaproszona na spotkanie świąteczne placówek działających w ramach Stowarzyszenia Klubu Abstynenta Sambor w Tczewie. Odbyło się ono w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Żwirki 49. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież w wieku od 6-18 lat wraz z opiekunami ze świetlic socjoterapeutycznych wsparcia dziennego. Byli też przedstawicie władz miasta. W miłej atmosferze, wspólnie śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Otrzymaliśmy śliczne upominki w postaci ozdób świątecznych, wykonanych przez uczestników świetlic.

                                

                                                                          

Nasi Przyjaciele